Nájdeme pre vaše vozidlo najvýhodnejšie možné poistenie na trhu. Povinné zmluvné poistenie, havarijné positenie, či poistenie GAP.

Spolupracujeme so všetkými poisťovňami na Slovensku a každému z vás individuálne nájdeme a pripravíme najvýhodnejšie možné poistenie.

Mám záujem o individuálnu ponuku poistenia

Najvýhodnejšie povinné zmluvné poistenie - PZP

Pripravili sme pre vás možnosť vypočítať si výšku poistenia PZP pohodlne a rýchlo cez internet. Stačí vyplniť jednoduchý formulár, zistiť cenu a v prípade záumu rovno uzavrieť poistku.

Online výpočet najvýhodnejšieho poistenia PZP

Havarijné poistenie a poistenie GAP

Aktuálne na Slovensku ponúka havarijné poistky množstvo poisťovní s nepreberným množstvom možností, výhod ale aj nevýhod.

Pre väčšinu ľudí nie je vôbec jednoduché sa v tejto problematike zorientovať a mnohokrát podpíšu poistnú zmluvu, ktorá je pridrahá alebo nepokrýva všetky potrebné riziká.

Spoločnosť MIBA CAR Insurance má dlhoročné skúsenosti s poisťovaním vozidiel a odborníkov, ktorí majú vždy najaktuálnejšie informácie z poistného trhu, a tak vedia pripraviť naozaj najvýhodnejšiu ponuku - vždy individuálne podľa vašich potrieb.

Pre viac informácií nás prosím kontaktujte na tel čísle: 0905 501 221, e-mailom na mibacar@mibacar.sk alebo online prostredníctvom formulára.

Chcem nezáväznú ponuku na poistenie

Nezáväzný kontaktný formulár

Vypracujeme Vám na mieru ponuku, prípadne poradíme a odporučíme vhodné riešenie. Všetko nezáväzne...

Email